    Bilder(12)
    Preis auf Anfrage
    Gebr. Heinhuis Autohandel
    Kontakt:Jan Heinhuis
    PW Almelo, Niederlande 7602
    Allgemein
    Jahr
    2008
    Hersteller
    Modell
    Zustand
    Gebraucht
    Bestandsnummer
    101 B
    Beschreibung
    == Information in English == Year of manufacture: 2008 Price: On request SCHEUERLE SPMT 3000. Powerpack: Z 340 MA. Year: 2008. Hours: 3.508. Weight: 7300 kg. 338 KW MAN engine. Dimmensions: L: 4100 mm. W: 2850 mm. H: 850 mm. 6 axle modul: PEKZ 210.12.4-3000. Year: 2008. Hours: 8.321. Weight: 24.200 kg. Payload: 215.800 kg at 0.5 kmh. Axles: 6 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 9000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 6 axle modul: PEKZ 210.12.4-3000. Year: 2011. Hours: 12.066. Weight: 24.200 kg. Payload: 215.800 at 0.5 kmh. Axles: 6 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 4 axle modul: PEKZ 140.8.4-3000. Year: 2008. Hours: 6.215. Weight: 16.500 kg. Payload: 143.500 at 0.5 kmh. Axles: 4 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 6000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 4 axle modul: PEKZ 140.8.4-3000. Year: 2008. Hours: 5.814. Weight: 16.500 kg. Payload: 143.500 kg at 0.5 kmh. Axles: 4 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 6000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. Radio Remote Control. ID NR: 101. The General Terms and Conditions of Heinhuis are applicable to all adverts, offers and quotations by Heinhuis, all agreements entered into by Heinhuis and the negotiations preceding them. By any form of response you accept the applicability of the General Terms and Conditions of Heinhuis and you declare that you have taken note of these General Terms and Conditions. Our prices are export netto prices. = Dealer information = For more information: WhatsApp: 0031- == Informationen auf Deutsch == Baujahr: 2008 Preis: Auf Anfrage SCHEUERLE SPMT 3000. Powerpack: Z 340 MA. Year: 2008. Hours: 3.508. Weight: 7300 kg. 338 KW MAN engine. Dimmensions: L: 4100 mm. W: 2850 mm. H: 850 mm. 6 axle modul: PEKZ 210.12.4-3000. Year: 2008. Hours: 8.321. Weight: 24.200 kg. Payload: 215.800 kg at 0.5 kmh. Axles: 6 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 9000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 6 axle modul: PEKZ 210.12.4-3000. Year: 2011. Hours: 12.066. Weight: 24.200 kg. Payload: 215.800 at 0.5 kmh. Axles: 6 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 4 axle modul: PEKZ 140.8.4-3000. Year: 2008. Hours: 6.215. Weight: 16.500 kg. Payload: 143.500 at 0.5 kmh. Axles: 4 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 6000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 4 axle modul: PEKZ 140.8.4-3000. Year: 2008. Hours: 5.814. Weight: 16.500 kg. Payload: 143.500 kg at 0.5 kmh. Axles: 4 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 6000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. Radio Remote Control. ID NR: 101. The General Terms and Conditions of Heinhuis are applicable to all adverts, offers and quotations by Heinhuis, all agreements entered into by Heinhuis and the negotiations preceding them. By any form of response you accept the applicability of the General Terms and Conditions of Heinhuis and you declare that you have taken note of these General Terms and Conditions. Our prices are export netto prices. = Firmeninformationen = Für mehr Informationen: WhatsApp: 0031- == Informatie in het Nederlands == Bouwjaar: 2008 Prijs: Op aanvraag SCHEUERLE SPMT 3000. Powerpack: Z 340 MA. Year: 2008. Hours: 3.508. Weight: 7300 kg. 338 KW MAN engine. Dimmensions: L: 4100 mm. W: 2850 mm. H: 850 mm. 6 axle modul: PEKZ 210.12.4-3000. Year: 2008. Hours: 8.321. Weight: 24.200 kg. Payload: 215.800 kg at 0.5 kmh. Axles: 6 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 9000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 6 axle modul: PEKZ 210.12.4-3000. Year: 2011. Hours: 12.066. Weight: 24.200 kg. Payload: 215.800 at 0.5 kmh. Axles: 6 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 4 axle modul: PEKZ 140.8.4-3000. Year: 2008. Hours: 6.215. Weight: 16.500 kg. Payload: 143.500 at 0.5 kmh. Axles: 4 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 6000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. 4 axle modul: PEKZ 140.8.4-3000. Year: 2008. Hours: 5.814. Weight: 16.500 kg. Payload: 143.500 kg at 0.5 kmh. Axles: 4 x 40 tons SAF axles. Dimmensions: L: 6000 mm. W: 3000 mm. H: Min: 950 mm. H: Max: 1600 mm. Radio Remote Control. ID NR: 101. The General Terms and Conditions of Heinhuis are applicable to all adverts, offers and quotations by Heinhuis, all agreements entered into by Heinhuis and the negotiations preceding them. By any form of response you accept the applicability of the General Terms and Conditions of Heinhuis and you declare that you have taken note of these General Terms and Conditions. Our prices are export netto prices. = Bedrijfsinformatie = Voor meer Informatie: WhatsApp: 0031-